Tlapková patrola míří do kin!

Tlapkova Patrola Kino

Nová mise Tlapkové patroly

Tlapková patrola, parta roztomilých a odvážných psích hrdinů, se vrací na filmová plátna s novou misí. Tentokrát se naši chlupatí kamarádi musí postavit nové hrozbě, která ohrožuje Poklidnou Lhotku. Ryder, velitel Tlapkové patroly, svolává Chase, Marshalla, Skye, Rockyho, Zuma a Rumbla, aby společně čelili nebezpečí. Na pomoc jim přichází i nová posila – chytrá jezevčice Liberty. Film Tlapková patrola v kinech slibuje napínavý příběh plný akce, humoru a důležitých ponaučení o přátelství a spolupráci. Děti se můžou těšit na své oblíbené postavy, chytlavé písničky a strhující animaci. Film je vhodný pro celou rodinu a z kina si odnesete nezapomenutelný zážitek.

Film v kinech od [datum]

Tlapková patrola, oblíbený animovaný seriál pro děti, míří na stříbrné plátno! Film Tlapková patrola v kinech slibuje napínavý příběh, spoustu akce a humoru, který si užijí malí i velcí diváci. Ryder a jeho psí hrdinové se tentokrát utkají s novým padouchem, starostou Humdingerem, který se chystá proměnit rušné město Adventure Bay v chaos. Naštěstí jsou tu Chase, Marshall, Skye, Rocky, Zuma a Everest, kteří jsou připraveni čelit každé výzvě. S pomocí nejmodernějších vychytávek a týmové práce se Tlapková patrola vydává na záchrannou misi, aby zachránila obyvatele Adventure Bay a dokázala, že žádný úkol není příliš velký, žádná tlapka příliš malá. Film Tlapková patrola v kinech je skvělou zábavou pro celou rodinu a slibuje nezapomenutelný filmový zážitek.

Oblíbení hrdinové na velkém plátně

Tlapková patrola, to není jen tak ledajaká partička. Vždyť kdo by neznal Chase, Marshalla, Skye, Rubblea, Rockyho, Zumu a Everest? Tito psí hrdinové si získali srdce dětí po celém světě a jejich filmové premiéry jsou vždycky velkou událostí. Děti milují jejich dobrodružství, odvahu a to, jak si vždycky poradí s každým problémem. Ať už jde o záchranu koťátka ze stromu nebo o zastavení padoucha, Tlapková patrola je vždycky připravena zasáhnout. V kinech se tak děti můžou těšit na velkolepou podívanou plnou akce, humoru a napětí, která je jako stvořená pro celou rodinu. A kdo je vaším favoritem? Je to statečný Chase, legrační Marshall nebo snad šikovná Skye? Ať už fandíte komukoliv, jedno je jisté – s Tlapkovou patrolou se v kině nudit nebudete!

Dobrodružství pro celou rodinu

Tlapková patrola, oblíbený animovaný seriál pro děti, se vrací na filmová plátna s novým dobrodružstvím. Film "Tlapková patrola v kinech" slibuje zábavu pro celou rodinu a dávku napětí i smíchu pro malé i velké diváky.

Děti se můžou těšit na své oblíbené hrdiny - štěňata Chase, Marshalla, Skye, Rockyho, Rubblea a Zuma, kteří se tentokrát utkají s novým nepřítelem. Na pomoc jim přispěchá i roztomilá fenka Everest. Film je plný akce, humoru a poučení o přátelství a spolupráci.

"Tlapková patrola v kinech" je ideální film pro rodinný výlet do kina. Děti si užijí napínavý příběh a roztomilé postavičky a rodiče ocení vtipné dialogy a pozitivní sdělení filmu.

Zákeřný starosta Humdinger

Starosta Humdinger, úhlavní nep

Nové psí gadgety a vozidla

S premiérou filmu Tlapková patrola v kinech přichází na trh vlna nových psích gadgetů a vozidel inspirovaných filmovými hrdiny. Děti se můžou těšit na akční figurky Chase, Marshalla, Skye a dalších členů Tlapkové patroly, kteří jsou vybaveni novými transformačními batohy s překvapením. Hitem se jistě stanou i repliky filmových vozidel, jako je Chaseův super rychlý policejní vůz nebo Marshallův hasičský vůz s vodním dělem. Pro malé stavitele jsou tu stavebnice s motivy z filmu, ze kterých si můžou postavit základnu Tlapkové patroly nebo překážkovou dráhu pro psí hrdiny. Fanoušci filmu Tlapková patrola si tak můžou dobrodružství svých oblíbených hrdinů přehrát i doma a užít si spoustu zábavy.

Záchrana města Adventure Bay

Tlapková patrola se vrací na velká plátna s novým filmem "Tlapková patrola v kinech"! Tentokrát se naši chlupatí hrdinové musí postavit dosud největší výzvě a zachránit město Adventure Bay před zkázou. Starostka Humdingerová se totiž rozhodla kandidovat na starostku blízkého města a v zápalu kampaně zapomněla na bezpečnost Adventure Bay.

Naštěstí je tu Tlapková patrola, která je vždy připravena zasáhnout! Ryder a štěňata Chase, Marshall, Skye, Rocky, Zuma a Everest musí spojit své síly a použít všechny své dovednosti a vychytávky, aby zachránili město a jeho obyvatele. Čeká je napínavá jízda plná akce, humoru a napětí, která nadchne malé i velké diváky.

Film "Tlapková patrola v kinech" přináší vše, co fanoušci na oblíbeném seriálu milují, a ještě mnohem víc. Kromě známých postaviček se můžete těšit na nové přátele i nepřátele, úžasnou animaci a chytlavou hudbu. Nenechte si ujít toto filmové dobrodružství a vydejte se s Tlapkovou patrolou na záchrannou misi do kin!

Písničky a humor pro nejmenší

Tlapková patrola, to není jen napínavá akce a záchranné mise. V kinech na vás kromě odvážných štěňátek čekají i chytlavé písničky, které si vaše ratolesti zamilují a budou si je broukat ještě dlouho po skončení filmu. A co teprve humor? Ten je v Tlapkové patrole namíchaný přesně pro dětské publikum. Vtipné hlášky a situace rozesmějí malé i velké diváky a zaručí zábavu pro celou rodinu. Tak neváhejte a vyrazte s dětmi do kina na Tlapkovou patrolu. Čeká vás film plný akce, dobrodružství, ale také hudby a smíchu, na který budete ještě dlouho vzpomínat.

Délka filmu a věkové doporučení

Film Tlapková patrola v kinech potěší malé diváky délkou, která je ideální pro jejich soustředění. Snímek trvá přibližně 60 minut, což je tak akorát na to, aby si užili dobrodružství svých oblíbených hrdinů, aniž by se začali v kině nudit. Věkové doporučení pro film Tlapková patrola v kinech je stanoveno na úrovni přístupnosti pro všechny věkové kategorie. To znamená, že na film se můžou bez obav vydat i ti nejmenší diváci. Film je tak skvělou volbou pro rodinný výlet do kina, kde si na své přijdou malí i velcí.

Vstupenky v předprodeji online

Tlapková patrola míří do kin a vy si lístky můžete pořídit už teď! Nenechávejte nákup na poslední chvíli a zajistěte si svá místa na nejnovější dobrodružství Chase, Marshalla, Skye a celé smečky. Lístky na film Tlapková patrola v kinech jsou v prodeji online a to na webových stránkách kin a oblíbených předprodejních sítí. Vyhnete se tak frontám u pokladen a budete mít jistotu, že o zábavu s Tlapkovou patrolou nepřijdete. Nezapomeňte, že promítání filmu Tlapková patrola v kinech je vhodné pro celou rodinu, tak neváhejte a kupte si lístky ještě dnes!

Speciální akce pro fanoušky

Pro všechny malé filmové nadšence a milovníky Tlapkové patroly máme skvělou zprávu! U příležitosti premiéry nového filmu "Tlapková patrola v kinech" jsme si pro vás připravili spoustu speciálních akcí. Přijďte do vašeho oblíbeného kina a užijte si den plný zábavy s Chase, Marshallem, Skye a ostatními hrdiny. Čeká na vás malování na obličej s motivy Tlapkové patroly, takže se můžete proměnit ve svého oblíbeného pejska. Pro ty nejmenší máme připravený dětský koutek, kde si budou moci hrát a kreslit. A aby toho nebylo málo, po skončení filmu se budete moci vyfotit s maskotem Tlapkové patroly. Sledujte webové stránky a sociální sítě vašeho kina, kde najdete detailní informace o připravovaných akcích a soutěžích. Nezapomeňte si včas rezervovat vstupenky, ať vám neuteče premiéra filmu "Tlapková patrola v kinech"!

Parametr Popis
Český název Tlapková patrola v kinech
Originální název  
Rok vydání  
Délka filmu  
Režie  
Dabing Český
Žánr Animovaný, Dobrodružný, Rodinný
Vhodné pro děti Ano
Doporučený věk  

Recenze a hodnocení filmu

Tlapková patrola se vrací na velká plátna a s ní i partička odvážných štěňátek, která zná každé malé dítě. Tentokrát se hrdinové z Adventure Bay vydávají do rušného města, aby zabránili zlému starostovi Humdingerovi v proměně metropole v chaos. Film Tlapková patrola v kinech slibuje velkolepou podívanou plnou akce, humoru a důležitých poselství o přátelství a spolupráci. Děti si užijí napínavý příběh, chytlavé písničky a spoustu legrace s jejich oblíbenými psími hrdiny. Rodiče zase ocení poutavý děj, který nenudí ani dospělé, a pozitivní hodnoty, které film předává. Tlapková patrola v kinech je tak ideální volbou pro rodinný výlet do kina, který si užijí malí i velcí diváci.

Publikováno: 27. 06. 2024

Kategorie: filmy a seriály

Autor: MarcelVrabec

Tagy: tlapkova patrola kino | film tlapkova patrola v kinech