Nejnovější filmové trháky v kině Cinema City Ostrava

Kino Cinema City Ostrava

Kino Cinema City Ostrava: Filmové lahůdky

Kino Cinema City Ostrava je rájem pro všechny filmové nadšence. Nachází se v obchodním centru Forum Nová Karolina a nabízí širokou škálu filmových lahůdek pro všechny věkové kategorie a vkusy.

Kromě klasických 2D projekcí nabízí Cinema City Ostrava také možnost užít si filmy ve 3D a ve vybraných sálech i v prémiovém formátu IMAX. Díky tomu se můžete těšit na ještě realističtější a strhující filmový zážitek.

Nejnovější filmové trháky

Kino Cinema City Ostrava a Kino Cinema City v Ostravě, to jsou dvě jména pro jedno a to samé místo, které je pro filmové nadšence v Ostravě jako stvořené. Právě tady si můžete vychutnat nejnovější filmové trháky v té nejlepší možné kvalitě. A že je opravdu z čeho vybírat! Na repertoáru najdete nejžhavější filmové novinky z Hollywoodu i Evropy, a to ve 2D i 3D formátu. Chybět nesmí ani české filmy a pohádky pro ty nejmenší diváky. Pro dokonalý filmový zážitek je kino vybaveno nejmodernější zvukovou i projekční technikou. Pohodlné sedačky a široká nabídka občerstvení jsou samozřejmostí. Ať už se chystáte na romantickou komedii, napínavý thriller nebo akční sci-fi, v Kině Cinema City Ostrava si zaručeně užijete filmový večer na maximum.

Promítání ve vysoké kvalitě

V Cinema City Ostrava si filmové projekce užijete v perfektní kvalitě. Sály jsou vybaveny nejmodernější projekční technologií, která zaručuje křišťálově čistý obraz a živé barvy. Díky vysokému rozlišení si vychutnáte každý detail a ponoříte se do děje naplno. Ať už se jedná o nejnovější hollywoodský trhák, nezávislý film nebo dokument, Cinema City v Ostravě vám zprostředkuje nezapomenutelný filmový zážitek.

Kromě špičkové projekce se v Cinema City Ostrava můžete těšit i na skvělý zvuk. Moderní zvukové systémy s prostorovým zvukem vás obklopí ze všech stran a vtáhnou vás do centra dění. Uslyšíte každý šepot, výbuch i hudební notu s dokonalou čistotou a věrností.

Ať už se rozhodnete pro 2D nebo 3D projekci, v Cinema City Ostrava si užijete film naplno. Pohodlná sedadla, prostorné sály a příjemná atmosféra vám zaručí maximální komfort a požitek z filmového zážitku.

Komfortní sedačky a atmosféra

V Kinech Cinema City Ostrava si užijete filmový zážitek na nejvyšší úrovni. Pohodlné sedačky v sálech vás doslova pohltí a vy si tak naplno užijete romantickou komedii, napínavý thriller i akční trhák.

kino cinema city ostrava
Vlastnost Kino Cinema City Ostrava
Počet sálů 12
Technologie promítání IMAX, 4DX, 3D

Moderní design interiérů a kvalitní zvukový systém s perfektní projekcí vás vtáhnou do děje a vy na chvíli zapomenete na starosti všedního dne. V kinech Cinema City Ostrava si užijete příjemnou atmosféru a dokonalý filmový zážitek ať už sami, s partnerem nebo s přáteli.

Občerstvení: Popcorn a další dobroty

V Cinema City Ostrava a Cinema City v Ostravě si filmový zážitek užijete naplno i díky široké nabídce občerstvení. Žádný film se neobejde bez křupavého popcornu, ať už si ho dáte naslano nebo nasladko. Pro milovníky slaných pochoutek jsou připraveny nachos s různými dipy, křupavé tortilly nebo arašídy. Pokud máte chuť na něco sladkého, sáhněte po lahodné zmrzlině Ben & Jerry’s, lentilkové M&M’s nebo si dopřejte sladký popcorn. K pití si můžete vybrat z klasické Coca-Coly, ovocných džusů, vody, ale i piva nebo vína. Pro ty, kteří si chtějí filmový večer užít opravdu stylově, je v nabídce i prosecco. Občerstvení si můžete vychutnat přímo v sále nebo si ho vzít s sebou domů.

Akční nabídky a slevy

Využijte jedinečné akční nabídky a slevy, které Cinema City Ostrava nabízí. Ušetřete na vstupenkách s našimi speciálními akcemi, jako jsou studentské úterky s výhodnější cenou pro studenty, rodinné vstupenky pro rodiny s dětmi nebo zvýhodněné vstupenky pro seniory. Sledujte náš web a Facebook stránku, kde pravidelně zveřejňujeme aktuální akční nabídky a slevy. Nezapomeňte také na věrnostní program Cinema City, se kterým sbíráte body za každý nákup a získáváte další výhody, jako jsou slevy na vstupenky, občerstvení a nápoje. Využijte všech možností, jak si užít filmy v Cinema City Ostrava za výhodnější ceny.

Program a online rezervace

Využijte pohodlí a rezervujte si svá místa včas. Cinema City Ostrava nabízí online rezervační systém, díky kterému si jednoduše a rychle zajistíte vstupenky na vámi vybraný film. Stačí navštívit webové stránky Cinema City, zvolit si Kino Ostrava, datum a čas promítání a následně postupovat dle instrukcí. Systém vám zobrazí volná místa v sále a vy si tak můžete vybrat ta nejlepší. Po provedení rezervace obdržíte potvrzovací e-mail s unikátním kódem, který předložíte na pokladně kina. Ušetřete si čas a fronty a kupte si vstupenky online. Kino Cinema City v Ostravě vám přeje příjemný filmový zážitek.

kino cinema city ostrava

Adresa a otevírací doba

Kino Cinema City Ostrava se nachází v obchodním centru Forum Nová Karolina, na adrese Jantarová 3344/4, 700 30 Ostrava-Moravská Ostrava. Kino je snadno dostupné jak autem, tak MHD. Pokud se chystáte autem, zaparkovat můžete v prostorném parkovišti obchodního centra. Pro ty, kteří preferují MHD, je nejbližší zastávkou "Forum Nová Karolina", kam jezdí tramvaje i autobusy.

Otevírací doba kina Cinema City Ostrava je každý den od 10:00 do 23:00. Promítání filmů začíná obvykle v 10:30 a poslední projekce jsou naplánovány na večerní hodiny, obvykle kolem 21:00. Konkrétní časy promítání se liší dle aktuálního programu kina, který si můžete prohlédnout online na webových stránkách Cinema City nebo přímo v kině. Pokladny kina se otevírají obvykle 30 minut před začátkem prvního promítání a zavírají se 15 minut po začátku posledního filmu.

V Cinema City v Ostravě se nechodí jen na filmy, ale i za zážitky. Atmosféra sálu, vůně popcornu a napětí z příběhu, to vše dělá z návštěvy kina nezapomenutelný moment.

Eliška Novotná

Doprava a parkování

Do kina Cinema City Ostrava a Cinema City v Ostravě se dostanete pohodlně autem i městskou hromadnou dopravou. Pokud se rozhodnete pro cestu autem, můžete využít parkoviště přímo u obchodního centra Forum Nová Karolina, kde se kina nachází. Parkoviště je placené, ale nabízí dostatek parkovacích míst. Pro návštěvníky kina je k dispozici zvýhodněné parkování. Informace o cenách a podmínkách parkování najdete na webových stránkách obchodního centra Forum Nová Karolina. Pokud preferujete MHD, můžete využít tramvajové linky číslo 1, 2, 4, 6, 8, 9, 10 a 18, které staví na zastávce Karolina. Odtud je to do kina jen pár minut chůze. Další možností je využít autobusové linky číslo 24, 27, 28, 37, 41, 56, 67 a 78, které staví na zastávce Hlavní nádraží. Z Hlavního nádraží je to do kina Cinema City Ostrava a Cinema City v Ostravě cca 10 minut chůze.

Kino Cinema City Ostrava: Ideální místo pro filmový večer

V srdci Ostravy se nachází perfektní místo pro všechny filmové nadšence – Kino Cinema City Ostrava. Ať už jste fanoušci hollywoodských trháků, nezávislých filmů nebo českých komedií, Cinema City Ostrava vám nabídne širokou škálu filmových zážitků. Moderní prostředí, komfortní sály a nejnovější technologie promítání zaručují nezapomenutelný filmový večer.

Kino Cinema City v Ostravě disponuje několika sály s různou kapacitou, takže si na své přijdou jak páry hledající romantický večer, tak i větší skupiny přátel. Kromě klasického 2D promítání nabízí Cinema City Ostrava i možnost užít si filmy ve 3D a IMAX formátu, které vás vtáhnou přímo do děje. A pokud si chcete filmový zážitek užít opravdu stylově, můžete se usadit do VIP sedaček s nadstandardním komfortem.

kino cinema city ostrava

Kromě samotného sledování filmů nabízí Cinema City Ostrava i další možnosti, jak si zpříjemnit volný čas. Vychutnat si můžete lahodnou kávu a zákusek v kavárně nebo si dát něco malého k jídlu v restauraci. Pro milovníky popcornu je připraveno hned několik stánků s touto neodmyslitelnou součástí filmového večera.

Publikováno: 11. 07. 2024

Kategorie: filmy a seriály

Autor: MarcelVrabec

Tagy: kino cinema city ostrava | kino cinema city v ostravě