Na co se dívat? TV program Kino Barrandov servíruje filmové lahůdky!

Tv Kino Barrandov Program

Legendární české filmy

Televize Kino Barrandov, to je srdcovka pro všechny fanoušky českých filmů. Pravidelně servíruje ty největší filmové lahůdky z produkce Barrandovských ateliérů. V programu televize Kino Barrandov nemůžou chybět legendární komedie jako jsou S tebou mě baví svět, Marečku, podejte mi pero!, nebo Slunce, seno, jahody. Tyto nestárnoucí klasiky baví už několikátou generaci diváků a jejich hlášky zlidověly. Milovníci napětí si přijdou na své u filmů jako Spalovač mrtvol, Obchod na korze, nebo Adelheid. Tyto snímky patří k tomu nejlepšímu, co česká kinematografie nabídla a dodnes uchvacují svou atmosférou a hereckými výkony. Pro pamětníky je program televize Kino Barrandov skvělou příležitostí, jak si připomenout staré dobré časy. Pro mladší generaci je to pak jedinečná šance, jak poznat filmy, na kterých vyrůstali jejich rodiče a prarodiče.

Oblíbené zahraniční klasiky

Televize Kino Barrandov si pro své diváky připravila i tento týden bohatou nabídku oblíbených zahraničních klasik. Nechybí mezi nimi slavné romantické komedie, napínavé thrillery ani dobrodružné snímky. V pondělí večer se diváci můžou těšit na americkou romantickou komedii Pretty Woman s Julií Roberts a Richardem Gerem v hlavních rolích. Úterý bude patřit legendárnímu thrilleru Mlčení jehňátek s Jodie Foster a Anthonym Hopkinsem. Ve středu večer se diváci můžou vydat do světa dinosaurů s filmem Jurský park od režiséra Stevena Spielberga. Čtvrtek nabídne napínavý thriller Sedm s Morganem Freemanem a Bradem Pittem v hlavních rolích. A na závěr týdne, v pátek večer, se diváci můžou pobavit u francouzské komedie Nedotknutelní s Omarem Sy a Francoisem Cluzetem. Program televize Kino Barrandov je dostupný na webových stránkách televize a v televizních programech.

Krimi série z produkce TV Barrandov

TV Barrandov si pro své diváky připravila bohatou nabídku kriminálních seriálů, které vás zaručeně vtáhnou do děje. Každý den si můžete vychutnat napínavé příběhy plné záhad, zločinu a napětí. Mezi stálice programu Televize Kino Barrandov patří oblíbené seriály jako „Soudkyně Barbara“, která řeší složité soudní případy, nebo „Místo činu“, německá kriminálka s dlouholetou tradicí. Pro fanoušky detektivních zápletek je tu pak seriál „Vraždy v kruhu“, kde tým vyšetřovatelů odhaluje zločiny v malebném prostředí. Na své si přijdou i milovníci napínavých thrillerů se seriálem „Zvláštní jednotka“, která se pouští do boje s organizovaným zločinem. Ať už dáváte přednost klasickým detektivkám, akčním thrillerům nebo soudním dramatům, program TV Barrandov vám nabídne vždy napínavou podívanou.

Dokumenty ze světa filmu

Televize Barrandov a její program Kino Barrandov jsou synonymem pro kvalitní filmovou zábavu. Stanice se pyšní bohatou nabídkou českých i zahraničních filmů, a to napříč žánry. Diváci se tak mohou těšit na romantické komedie, napínavé thrillery, akční pecky i nestárnoucí klasiku. Program Televize Barrandov a Kino Barrandov je sestavován s ohledem na preference českého publika. Pravidelně se objevují filmové premiéry, tematické večery věnované významným režisérům či hercům, a nechybí ani oblíbené filmové série. Programová skladba je doplněna o zajímavosti ze světa filmu, rozhovory s tvůrci a herci, a také o recenze filmových novinek. Díky tomu se diváci dozvídají nejen to, na co se mohou těšit, ale také zákulisní informace a perličky z natáčení. Televize Barrandov a Kino Barrandov jsou tak ideální volbou pro všechny filmové nadšence, kteří hledají kvalitní a pestrou zábavu.

Pořady o hvězdách stříbrného plátna

Televize Kino Barrandov, to není jen tak ledajaký program. Je to vstupenka do světa filmu, a to doslova! Ať už jste fanoušci českých klasik nebo hollywoodských trháků, na Barrandově si přijdete na své. Pořady o hvězdách stříbrného plátna jsou tu pro vás v plné parádě. Co takhle zavzpomínat na legendy jako byl Oldřich Nový nebo Nataša Gollová? Nebo se nechat unést charismatem Jeana Paula Belmonda a krásou Sophie Lorenové? Biografie, dokumenty, rozhovory, to vše a mnohem více najdete v programu televize Kino Barrandov. Ať už se chcete dozvědět něco nového o svých oblíbencích, nebo jen relaxovat u poutavého příběhu ze světa filmu, nalaďte si Kino Barrandov.

Speciální filmové maratony

Televize Kino Barrandov si pro své diváky připravila speciální filmové maratony, které potěší fanoušky nejrůznějších žánrů. Víkendy a svátky se tak můžou těšit na tematicky laděné filmové bloky, které jim zpříjemní volný čas. Nechybí ani oblíbené filmové série, které televize Kino Barrandov vysílá vcelku, takže si diváci užijí filmové příběhy bez zbytečného čekání. Pro milovníky českých filmů televize pravidelně připravuje maratony s legendárními herci, jako jsou například Vladimír Menšík, Jiří Sovák nebo Marie Rosůlková. Fanoušci zahraniční kinematografie se můžou těšit na tematické maratony zaměřené například na akční filmy, romantické komedie nebo horory. Televize Kino Barrandov dbá na pestrost programu, a proto si na své přijde opravdu každý. Informace o chystaných filmových maratonech a podrobný program televize Kino Barrandov najdete v televizním programu nebo na webových stránkách televize.

Tematické filmové večery

Televize Kino Barrandov, to není jen tak ledajaký program. Pravidelně pro vás připravujeme tematické filmové večery, které vás zaručeně chytnou a nepustí. Ať už máte rádi romantické komedie, napínavé thrillery nebo klasické české pohádky, na své si u nás zaručeně přijdete. Každý týden se zaměřujeme na jiný žánr nebo téma, takže se máte na co těšit. Sledujte program televize Kino Barrandov a nenechte si ujít svůj oblíbený filmový žánr. Pro ještě větší pohodlí si můžete program televize Kino Barrandov najít i na našem webu. Tak si udělejte popcorn, usaďte se do pohodlného křesla a užijte si filmový večer s televizí Kino Barrandov!

Přehled premiér na TV Kino Barrandov

TV Kino Barrandov, domov pro milovníky filmů a seriálů, si pro vás tento týden připravil pestrou nabídku premiér. Čeká na vás strhující drama, napínavý thriller i zábavná komedie. Nenechte si ujít premiéru filmu "Tajemství staré knihovny" v sobotu ve 20:00. Tento napínavý příběh plný záhad a tajemství vás zaručeně přiková k obrazovkám. V neděli ve 20:00 se pak můžete těšit na romantickou komedii "Láska na první pohled", která vás pobaví a zahřeje u srdce. Pro milovníky akčních filmů je tu v úterý ve 20:00 premiéra filmu "Rychle a zběsile 10", který slibuje adrenalinovou jízdu plnou napětí a kaskadérských kousků. Kompletní program televize Kino Barrandov s podrobnými informacemi o filmech a vysílacích časech najdete v televizním programu nebo na webových stránkách televize.

Tipy na víkendové sledování

Tento víkend si na Barrandově užijete pořádnou dávku filmové zábavy! V sobotu večer se ponořte do světa fantazie s dobrodružným filmem "Jurský park", který vás zavede do světa dinosaurů. Pokud dáváte přednost české klasice, nenechte si ujít v neděli odpoledne komedii "Marečku, podejte mi pero!" s legendárním Jiřím Sovákem v hlavní roli. Pro napínavý večer je pak ideální volbou kriminálka "Detektiv z Hongkongu", která vás zavede do exotického prostředí. Ať už si vyberete jakýkoli film, na Barrandově si užijete víkend plný filmové zábavy pro celou rodinu.

Program TV Kino Barrandov online

Kino Barrandov, to je srdcovka pro všechny filmové nadšence! Ať už milujete klasiku československé kinematografie nebo si rádi vychutnáte hollywoodské trháky, program televize Kino Barrandov vás zaručeně dostane. Každý den si můžete vybírat z bohaté nabídky filmů různých žánrů – od komedií přes romantiku až po napínavé thrillery. Ať už si chcete odpočinout u pohodového filmu po náročném dni nebo hledáte zábavu pro celou rodinu, program televize Kino Barrandov vás nezklame. Pro ty, kteří nestíhají své oblíbené filmy v televizi, je tu skvělá zpráva! Program TV Kino Barrandov je dostupný i online, takže si ho můžete pustit kdykoli a kdekoli. Stačí vám k tomu jen připojení k internetu a můžete se začíst do filmového světa plného emocí a zážitků.

Publikováno: 26. 06. 2024

Kategorie: filmy a seriály

Autor: MarcelVrabec

Tagy: tv kino barrandov program | program televize kino barrandov