Deezer nabízí hned několik typů předplatného

S nadšením sledujete pravidelné vyhlašování BRIT Awards? Pak určitě patříte k milovníkům hudby a rádi posloucháte své oblíbené interprety. V dnešní době máte hudbu doslova na dosah ruky, to si buďte jisti. Dokazují to nejrůznější streamovací služby, mezi které se řadí Spotify, Tidal a Deezer. A právě poslední se budeme podrobněji věnovat.

Jak šel čas se službou Deezer

Deezer rozhodně není žádným nováčkem v oboru, i když patří k těm mladším. Francouzská online služba pro streamování hudby má dva zakladatele. Byli to Daniel Marhely a Jonathan Benassaya. Jejich projekt z malého díla vzrostl v něco celosvětově uznávaného a používaného. Bližší informace můžete čerpat z tabulky prezentované níže.

PředmětHodnota
Založení2007
Nabídka skladeb73 milionů
Seznamy skladem100 milionů
Rozhlasové kanály30 tisíc
Vše, co byste měli vědět o streamovací službě Deezer.

Čísla prezentovaná v tabulce jsou celkem jasně vypovídající. O tuto streamovací službu je zkrátka velký zájem. Vycházet lze i z historických dat z roku 2019, kdy měl Deezer celkem sedm milionů platících zákazníků.

Služba dostupná na různých platformách

Stejně, jako Spotify a jiné, také tento projekt se otevírá široké veřejnosti. A to prostřednictvím dostupnosti na různých platformách. Vzhledem k tomu, že spousta z Vás nosí muziku při sobě, nelze pochybovat o podpoře mobilních operačních systémů Android a iOS. Výjimkou ovšem nejsou ani operační systémy Mac OS a Microsoft Windows.

Deezer nabízí předplatné šité na míru

Na rozdíl od různých konkurentů, Deezer toho nabízí z pohledu předplatného opravdu hodně. Základem všeho je bezplatný tarif Free, v rámci něhož neočekávejte nic zázračného. Kvalita zvuku 128 kbit/s a řada nejrůznějších omezení z pohledu reklamy, přeskakování skladeb a ukládání skladeb offline. Pokud si chcete užít poslech naplno, pak volte některé z předplatných, kam patří Student, Premium, Family, Annual, HiFi nebo Family HiFi. Poslední dva jmenované tarify prezentují audio kvalitu až 1 411 kbit/s. Neomezujte se v poslechu libovolné hudby a vsaďte a službu Deezer.

Publikováno: 08. 10. 2021

Kategorie: hudba

Autor: MarcelVrabec

Tagy: alba | Deezer | písně | poslech hudby | skladby | stream | streamovací služba | streamování | streamování hudby | umělci