Zoe Colletti: Filmy a seriály, které musíte vidět

Zoe Colletti Filmy A Pořady

Počátky Zoe Colletti

Zoe Colletti, talentovaná americká herečka, si získala srdce diváků už v útlém věku. Její cesta do světa filmu a televize začala už v dětství a od té doby si stihla připsat na konto řadu rolí v populárních projektech.

Její první krůčky ve světě herectví vedly na divadelní prkna, kde se objevila v broadwayské produkci "Annie" po boku Catherine Zeta-Jones. Tato zkušenost ji utvrdila v tom, že herectví je její vášní a rozhodla se ji následovat naplno.

První filmové role na sebe nenechaly dlouho čekat a Zoe se brzy objevila ve filmech jako "Rubicon" a "Wildlife". Její talent nezůstal bez povšimnutí a následovaly další nabídky. Diváci si ji mohli všimnout v seriálech "Past Life" a "R.L. Stine's The Haunting Hour", kde předvedla svůj herecký rozsah a schopnost ztvárnit různorodé postavy.

Zlom v její kariéře nastal s rolí v hororovém thrilleru "Řbitov zvířátek" z roku 2019, kde si zahrála po boku Jasona Clarka a Johna Lithgowa. Film se stal kasovním trhákem a Zoe Colletti si vysloužila uznání kritiky za svůj výkon.

Od té doby se Zoe Colletti stala vyhledávanou mladou herečkou a objevila se v dalších úspěšných projektech. Mezi ně patří například mysteriózní seriál "A Teacher" a horor "V zajetí démonů 3: Na příkaz ďábla", kde si zahrála klíčovou roli.

Zoe Colletti je důkazem toho, že i v mladém věku lze dosáhnout v herecké branži velkých úspěchů. Její talent, charisma a pracovitost jí předurčují zářivou budoucnost a my se můžeme těšit na další zajímavé role, kterými nás tato talentovaná herečka v budoucnu jistě potěší.

Průlomové role

Zoe Colletti, talentovaná americká herečka, si rychle razí cestu do světa filmu a televize. Její charisma a herecký rozsah jí vynesly uznání kritiky i oddanou základnu fanoušků.

Zlom v její kariéře nastal s rolí v hororu "Řbitov zvířátek" z roku 2019, remaku kultovní klasiky Stephena Kinga. Colletti ztvárnila postavu Ellie Creed, dcery Louise Creeda, a dokázala přesvědčivě zprostředkovat dětskou nevinnost i hrůzu. Její výkon byl diváky i kritiky oceněn a otevřel jí dveře k dalším zajímavým projektům.

V roce 2021 se objevila v komediálním seriálu "Fear Street", který se stal hitem streamovací platformy Netflix. V roli Stellou Carlin předvedla Colletti svůj komediální talent a dokázala, že je herečkou s velkým rozsahem. Její postava, chytrá a sarkastická teenagerka, si získala srdce diváků a potvrdila Colletti jako vycházející hvězdu.

Mezi její další významné role patří postava v dramatickém seriálu "City on a Hill" a v thrilleru "A Boy Called Christmas". V každém projektu Colletti dokazuje svou všestrannost a schopnost ztvárnit širokou škálu postav.

Svou přirozeností, talentem a pracovitostí si Zoe Colletti buduje slibnou kariéru a není pochyb o tom, že o ní v budoucnu ještě hodně uslyšíme.

Hororové filmy

Zoe Colletti, talentovaná mladá herečka, si už stihla zahrát v několika hororových filmech, které prověřily její herecké schopnosti a zanechaly v divácích mrazivý pocit. Mezi její nejznámější počiny v tomto žánru patří:

Scary Stories to Tell in the Dark (2019): V tomto hororovém snímku inspirovaném děsivými povídkami Alvina Schwartze ztvárnila Zoe hlavní roli Stelly Nicholls, mladé spisovatelky, která musí čelit hrůzám z minulosti. Film se setkal s pozitivními reakcemi kritiky i diváků a Zoe v něm předvedla skvělý výkon plný emocí a napětí.

A Boy Called Christmas (2021): I když se tento film řadí spíše do žánru fantasy, obsahuje i prvky hororu. Zoe zde ztvárnila postavu Truth Pixie, která pomáhá hlavnímu hrdinovi na jeho cestě za nalezením otce. Její postava dodává filmu nádech tajemna a magie.

Zoe Colletti se nebojí výzev a hororový žánr jí evidentně sedí. Její přirozený talent a charisma z ní dělají skvělou volbu pro role v napínavých a děsivých filmech. Fanoušci se tak můžou těšit na další hororové projekty, ve kterých Zoe Colletti jistě zazáří.

Komediální role

Zoe Colletti, talentovaná americká herečka, si už stihla zahrát v řadě filmů a seriálů, ale komediální role jí obzvlášť sedí. Její nakažlivý smích a schopnost dodat i vážným scénám humorný nádech z ní dělají ideální volbu pro komediální projekty.

V seriálu "Fear the Walking Dead" si zahrála postavu Daphne, která i přes apokalyptické prostředí neztrácí smysl pro humor. Její hlášky a ironické poznámky baví diváky a dodávají seriálu odlehčení.

Ve filmu "Annie" z roku 2014 si zahrála po boku Quvenzhané Wallis a Jamieho Foxxe. Její postava Tessie, jedna ze svěřenkyň slečny Hanniganové, je plná energie a vtipných hlášek.

Zoe Colletti se nebojí ani černého humoru, což dokázala ve filmu "Scary Stories to Tell in the Dark". Její postava Stella Nicholls je chytrá a vtipná dívka, která se nebojí postavit čelem k nadpřirozeným silám.

Ať už jde o hororovou komedii, rodinný film nebo postapokalyptický seriál, Zoe Colletti dokazuje, že komediální role jsou jí vlastní. Její talent a charisma z ní dělají jednu z nejvýraznějších mladých hereček současnosti.

Televizní tvorba

Zoe Colletti, talentovaná americká herečka, se může pochlubit působivou filmografií i v televizní tvorbě. Její charisma a herecký talent se projevily v různých žánrech, od hororu po komedii.

Fanoušci hororu si ji jistě pamatují z úspěšného snímku "To" (2017) a jeho pokračování "To Kapitola 2" (2019), kde ztvárnila postavu Beverly Marsh ve svých mladších letech. Její výkon v roli traumatizované, ale odvážné dívky sklidil zaslouženou chválu od kritiků i diváků.

Zoe se ale neztratila ani v komediálním žánru. V seriálu "Rubicon" si zahrála roli Sophie Young, dcery hlavní postavy. Její komediální načasování a přirozený šarm dodaly seriálu svěžest a vtip.

Kromě výše zmíněných rolí se Zoe objevila i v dalších televizních projektech. Zahrála si například v seriálech "City on a Hill", "Fear the Walking Dead" a "Past Life". V každém z těchto projektů dokázala, že je všestrannou herečkou, která se nebojí výzev a dokáže přesvědčivě ztvárnit širokou škálu postav.

Její televizní tvorba je důkazem jejího talentu a píle. Zoe Colletti je herečkou, na kterou se vyplatí dávat pozor, a její budoucnost v televizním světě je nepochybně zářivá.

Budoucí projekty

Zoe Colletti si rychle získává pověst talentované mladé herečky v Hollywoodu. Po jejích působivých výkonech ve filmech jako "Příběhy z temnot" a "Annie Live!" se fanoušci dychtivě zajímají o její další kroky.

I když v současné době nejsou oficiálně oznámeny žádné konkrétní projekty, Zoe naznačila, že se zajímá o různé žánry a role. V rozhovorech zmínila touhu zahrát si v historickém dramatu nebo psychologickém thrilleru. Její všestrannost a rozsah jí otevírají dveře k široké škále příležitostí.

Fanoušci doufají, že se Zoe brzy objeví na obrazovkách a plátnech kin. Její talent a charisma z ní dělají vycházející hvězdu, kterou je třeba sledovat.

Zajímavosti o Zoe

Zoe Colletti, talentovaná americká herečka, si stihla už v mladém věku získat srdce diváků po celém světě. Její role v hororových filmech jako "Děsivé dědictví" a "Boogie Man" z ní udělaly vycházející hvězdu žánru. Málokdo ale ví, že Zoe se neomezuje jen na horory.

Svou všestrannost předvedla v seriálu "Fear the Walking Dead", kde ztvárnila postavu s temnou minulostí. Dokázala se prosadit i v komediálním žánru v seriálu "Rubicon". Zoe je důkazem, že věk je jen číslo a talent nezná hranic. Její nadšení pro herectví a ochota pouštět se do nových výzev slibují slibnou budoucnost.

Publikováno: 19. 06. 2024

Kategorie: filmy a seriály

Autor: MarcelVrabec

Tagy: zoe colletti filmy a pořady | filmy a pořady s zoe colletti