Zahrajte si ty nejlepší Nintendo Switch hry zdarma!

Nintendo Switch Hry Zdarma

Fortnite

Fortnite je online videohra vyvinutá společností Epic Games a vydaná v roce 2017. Je dostupná ve třech verzích: Fortnite: Save the World, kooperativní střílečka o přežití až pro čtyři hráče, kteří bojují proti zombie-like tvorům a brání objekty pomocí pastí, které mohou stavět; Fortnite Battle Royale, free-to-play battle royale hra, kde až 100 hráčů bojuje o to, aby se stali posledním, kdo přežije; a Fortnite Creative, kde mají hráči úplnou svobodu tvořit světy a bojové arény.

Fortnite se stal globálním fenoménem s miliony hráčů po celém světě. Je známý pro svou kreslenou grafiku, dynamický gameplay a časté aktualizace obsahu.

Rocket League

Rocket League je videohra, která v sobě originálně spojuje fotbal a závodění s auty. Hráči ovládají auta s raketovým pohonem a snaží se dostat nadrozměrný míč do soupeřovy branky. Hra vyšla v roce 2015 a rychle si získala oblibu pro svou zábavnost a hratelnost. Rocket League nabízí různé herní režimy, od klasických zápasů jeden na jednoho až po chaotické zápasy čtyři na čtyři. Hra je dostupná na počítačích a herních konzolích a podporuje online multiplayer. Díky své popularitě se Rocket League stala i esportovní disciplínou s profesionálními turnaji a ligami.

Brawlhalla

Brawlhalla je free-to-play bojová hra s prvky plošinovky, kterou vyvinulo studio Blue Mammoth Games. Hra vyšla v roce 2017 pro Microsoft Windows, PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch, macOS, iOS a Android. Brawlhalla nabízí širokou škálu hratelných postav zvaných "Legendy", z nichž každá má své unikátní zbraně, statistiky a speciální útoky. Hráči se utkávají v arénách s cílem vyhodit soupeře z plošiny. Hra nabízí různé herní módy, včetně online i offline multiplayeru, a také možnost hrát sólo proti počítačem řízeným soupeřům. Brawlhalla si získala popularitu díky svému dynamickému bojovému systému, rozmanitosti postav a free-to-play modelu.

Pokémon Unite

Pokémon Unite je MOBA hra, kterou vyvinuli společnosti TiMi Studio Group a The Pokémon Company. Hra byla vydána v červenci 2021 pro Nintendo Switch a v září 2021 pro Android a iOS. Pokémon Unite je free-to-play hra s mikrotransakcemi.

V Pokémon Unite se hráči utkávají v týmech 5 na 5. Cílem hry je získat více bodů než soupeřův tým do konce časového limitu. Body se získávají porážením divokých Pokémonů a soupeřových hráčů a následným umisťováním získané energie do soupeřových branek. Hráči si vybírají z rozmanitého seznamu hratelných Pokémonů, z nichž každý má své unikátní schopnosti a herní styl. Během hry Pokémoni získávají zkušenosti, levelují a učí se nové útoky.

Asphalt 9: Legends

Asphalt 9: Legends je závodní videohra vyvinutá a publikovaná společností Gameloft Barcelona. Je to devátá hlavní hra v sérii Asphalt. Byla vydána 25. července 2018. Hráči sbírají a závodí s licencovanými supersporty a hyperauty v různých herních režimech pro jednoho i více hráčů. Hra nabízí širokou škálu vozidel od známých výrobců, jako jsou Ferrari, Porsche, Lamborghini a W Motors. Grafika hry je působivá a využívá technologii HDR. Ovládání je intuitivní a umožňuje hráčům provádět akrobatické kousky. Asphalt 9: Legends je free-to-play hra s volitelnými nákupy v aplikaci.

Ninjala

Ninjala je free-to-play online akční hra vyvinutá a vydaná společností GungHo Online Entertainment. Hra byla spuštěna pro Nintendo Switch v červnu 2020 a rychle si získala popularitu pro svůj unikátní soubojový systém založený na žvýkačkách a barevný, stylizovaný svět. Hráči se ujímají role nindžů, kteří bojují v arénách s použitím zbraní vytvořených ze žvýkaček. Hra nabízí různé herní režimy, včetně bitev pro 8 hráčů a kooperativního režimu pro 4 hráče. Ninjala je k dispozici ke stažení zdarma v Nintendo eShopu a nabízí volitelné mikrotransakce pro kosmetické předměty.

Super Kirby Clash

Super Kirby Clash je free-to-play akční hra, která vyšla pro Nintendo Switch. Jde o rozšířenou verzi hry Team Kirby Clash Deluxe, která byla dříve dostupná pro Nintendo 3DS. V Super Kirby Clash se hráči spojí až se třemi dalšími hráči online nebo lokálně, aby bojovali s roztomilými, ale náročnými bossy. Hráči si mohou vybrat ze čtyř různých tříd postav, z nichž každá má své vlastní unikátní schopnosti a herní styl. Hra také obsahuje řadu sběratelských předmětů, vylepšení a úkolů, které hráče zabaví na dlouhé hodiny. I když je hra zdarma, nabízí mikrotransakce, které hráčům umožňují nakupovat herní měnu Gem Apples, kterou lze použít k urychlení postupu hrou.

Fallout Shelter

Fallout Shelter je free-to-play simulační videohra vyvinutá společností Bethesda Game Studios. Hra byla vydána v roce 2015 pro iOS, Android a později i pro Microsoft Windows, PlayStation 4, Xbox One a Nintendo Switch. Ve hře Fallout Shelter se hráči ujímají role správce krytu Vault-Tec a jejich úkolem je vybudovat a spravovat vlastní podzemní kryt. Hráči musí zajistit, aby obyvatelé krytu byli šťastní, zdraví a chráněni před nástrahami pustiny. Hra získala obecně pozitivní recenze a byla oceněna za svou hratelnost, grafiku a humor.

Publikováno: 18. 06. 2024

Kategorie: hry

Autor: MarcelVrabec

Tagy: nintendo switch hry zdarma | zdarma hry dostupné na nintendo switch