Pop Messe 2023: Hudební lahůdky, které si nesmíte nechat ujít

Pop Messe 2023

Hlavní hvězdy a interpreti

Festival přivítá na pódiu plejádu talentovaných umělců. Těšit se můžete na legendární kapelu Kabát, která slibuje nezapomenutelnou show plnou energie. Dalším tahákem je populární zpěvačka Ewa Farna, která okouzlí svým neuvěřitelným hlasem a charismatem. Zastoupení bude mít i hip-hopová scéna v podobě kontroverzního rappera Marpa. Pro fanoušky alternativní hudby vystoupí skupina Tata Bojs se svou originální tvorbou.

Žánrová pestrost festivalu

Festival láká na směsici žánrů, která uspokojí nejednoho hudebního nadšence. Od energického rocku přes chytlavý pop až po melodický folk, každý si zde najde to své. Návštěvníci se mohou těšit na vystoupení ostřílených hvězd i nadějných talentů, kteří slibují nezapomenutelnou atmosféru. Pestrost programu zaručuje, že se na festivalu nikdo nudit nebude a každý si odnese hudební zážitek dle svého gusta.

Nové tváře na scéně

Česká kulturní scéna vítá s otevřenou náručí nové talenty. V oblasti hudby zaujala mladá zpěvačka Eliška Svatošová, která si podmanila publikum svým sametovým hlasem a originálními texty. Její debutové album "Sny na dosah" sklízí pozitivní ohlasy u kritiky i fanoušků. Na poli výtvarného umění se blýská fotograf Jan Novák, jehož černobílé snímky zachycující melancholickou atmosféru pražských zákoutí vyvolaly vlnu nadšení. Jeho díla byla k vidění na několika výstavách a brzy se chystá i do zahraničí.

Koncerty a hudební program

Naše město se pyšní bohatou hudební scénou a nabízí širokou škálu koncertů pro všechny věkové kategorie a hudební vkusy. Ať už jste fanoušky klasiky, rocku, popu nebo jazzu, určitě si přijdete na své. V průběhu roku se konají koncerty v různých sálech, klubech a na open-air pódiích. Mezi nejvýznamnější hudební události patří festival vážné hudby, letní open-air festival s populárními kapelami a jazzový festival. Kromě koncertů se konají také hudební workshopy, přednášky a besedy s hudebníky. Sledujte naše webové stránky a sociální sítě, kde najdete aktuální program koncertů a hudebních akcí ve městě.

Doprovodný program s hudbou

Kromě hlavního programu se návštěvníci můžou těšit na bohatý doprovodný program plný hudby. Během dne budou hrát různé kapely a hudebníci, kteří vám zpříjemní atmosféru a naladí vás na tu správnou notu. Uslyšíte jak moderní, tak i tradiční českou hudbu. Pro milovníky tance bude připravena taneční zábava s živou hudbou. Přijďte si užít den plný hudby, zábavy a dobré nálady!

Publikováno: 13. 06. 2024

Kategorie: hudba

Autor: MarcelVrabec

Tagy: pop messe 2023 | informace o pop messe 2023