Nejlepší PS5 hry pro dva: Zažijte dvojnásobnou zábavu!

Ps5 Hry Pro Dva

It Takes Two

"It Takes Two" je bez debaty jednou z nejlepších her pro dva hráče na PlayStationu 5. Tato kooperativní adventura vás vtáhne do kouzelného světa a nepustí, dokud neuvidíte závěrečné titulky. Hru si prostě nemůžete zahrát sami, potřebujete parťáka. A to je na tom to krásné! "It Takes Two" je plná kreativních nápadů, rozmanitých herních mechanik a humoru, který pobaví malé i velké.

Vžijte se do rolí manželů May a Codyho, kteří se ocitnou uvězněni ve světě fantazie. Jejich úkolem je překonat všechny nástrahy a zachránit svůj vztah. Každá úroveň v "It Takes Two" je jiná a přináší nové výzvy a herní mechaniky. Budete se prohánět na veverkách, létat s pomocí včelího pylu, nebo bojovat s armádou plyšáků. "It Takes Two" je hra, která vás donutí spolupracovat, komunikovat a hlavně se u hry královsky bavit. Pokud hledáte hru pro dva na PlayStation 5, která vám vykouzlí úsměv na tváři, "It Takes Two" je jasná volba.

A Way Out

Pokud hledáte nezapomenutelný herní zážitek ve dvou na vaší PlayStation 5, pak by "A Way Out" mělo být na vrcholu vašeho seznamu. Tato kooperativní adventura, vyvinutá studiem Hazelight, vás vtáhne do napínavého příběhu o dvou vězních, Leovi a Vincentovi, kteří se snaží utéct z vězení a uniknout spravedlnosti.

"A Way Out" je hrou, která se dá hrát pouze ve dvou hráčích, ať už online s kamarádem, nebo na rozdělené obrazovce s někým vedle vás na gauči. Hra je navržena tak, aby podporovala spolupráci a komunikaci mezi hráči, kteří se musí vzájemně krýt, pomáhat si v boji a řešit hádanky.

Každý z vězňů má svou vlastní minulost, motivaci a dovednosti, které se během hry projeví. Zatímco Leo je impulzivní a drsný, Vincent je klidnější a promyšlenější. Tyto rozdíly se odrážejí v jejich herním stylu a v možnostech, jak řešit herní situace.

"A Way Out" nabízí filmový zážitek s napínavým příběhem, silnými postavami a působivou atmosférou. Hra je plná akčních scén, napínavých honiček a nečekaných zvratů, které vás udrží v napětí až do samého konce.

Sackboy: A Big Adventure

Sackboy: A Big Adventure je skvělou volbou pro všechny, kteří hledají zábavnou a kooperativní hru pro dva hráče na PlayStationu 5. Hru si můžete užít s kamarádem nebo členem rodiny na jednom gauči, a to až ve čtyřech hráčích. Spolupracujte, překonávejte nástrahy Craftworldu a užijte si spoustu legrace. Hádanky a výzvy v Sackboy: A Big Adventure jsou navrženy tak, aby prověřily vaši schopnost spolupráce a komunikace. Budete muset koordinovat své pohyby, pomáhat si navzájem a společně hledat řešení. Kromě kooperativního režimu nabízí Sackboy: A Big Adventure i kompetitivní minihry pro dva až čtyři hráče. Sackboy: A Big Adventure je vizuálně úchvatná hra s roztomilým designem postav a detailním prostředím. Hra běží na PlayStationu 5 v rozlišení 4K a s plynulou snímkovou frekvencí, což zaručuje úžasný herní zážitek.

Unravel Two

Unravel Two je perfektní volbou, pokud hledáte kooperativní hru pro dva hráče na PlayStationu 5. V této okouzlující plošinovce ovládáte dva roztomilé Yarnys, malé postavičky stvořené z příze. Společně prozkoumáváte nádherný a detailní svět inspirovaný severskou přírodou a řešíte logické hádanky, které prověří vaši spolupráci a komunikační dovednosti.

Hra nabízí intuitivní ovládání, takže se do ní snadno dostanou i méně zkušení hráči. Zároveň ale skrývá i výzvy pro zkušenější dvojice, které hledají komplexnější hádanky. Unravel Two je vizuálně ohromující hra s krásnou hudbou a dojemným příběhem o přátelství a spolupráci. Pokud hledáte hru, která vám zpříjemní večer ve dvou, Unravel Two by rozhodně nemělo uniknout vaší pozornosti.

Streets of Rage 4

Streets of Rage 4 je perfektní volbou pro všechny fanoušky mlátiček a nostalgie devadesátých let, kteří hledají skvělou hru pro dva hráče na PlayStation 5. Tato hra je po právu považována za jednu z nejlepších PS5 her pro dva, a to hned z několika důvodů.

Zaprvé, Streets of Rage 4 nabízí klasickou arkádovou hratelnost, která je zábavná a snadno se do ní dostanete. Ovládání je intuitivní a komba se učí snadno, takže si hru užijí i méně zkušení hráči. Zároveň ale hra nabízí dostatek hloubky a výzev i pro veterány žánru.

Zadruhé, Streets of Rage 4 exceluje v kooperativním multiplayeru. Hrát kampaň ve dvou je neskutečná zábava a umožňuje vám prožívat nostalgické bitky s kamarádem po boku. Společně se budete probojovávat hordami nepřátel, používat kooperativní útoky a užívat si chaotickou zábavu, kterou tento žánr nabízí.

A konečně, Streets of Rage 4 je vizuálně ohromující hra s nádhernou ručně kreslenou grafikou a stylovým soundtrackem. Hra je pastvou pro oči a skvěle se na ni dívá, ať už hrajete sami, nebo s kamarádem.

FIFA 23

FIFA 23 na PlayStationu 5 nabízí parádní fotbalovou zábavu pro dva hráče přímo z vašeho gauče. Ať už se chcete utkat v napínavém zápase proti kamarádovi, nebo spojit síly v kooperativním režimu, FIFA 23 má co nabídnout.

Hra pro dva na PS5 v podobě FIFA 23 exceluje v lokálním multiplayeru. Jednoduše připojíte druhý ovladač a můžete se pustit do hry. Vyberte si své oblíbené týmy a užijte si realistický fotbalový zážitek s vylepšenou grafikou a fyzikou, která vám dá pocítit každý kontakt s míčem.

Pro ty, co hledají hry pro dva hráče na PlayStation 5 s důrazem na spolupráci, je tu režim VOLTA FOOTBALL. V něm si vytvoříte vlastní postavy a zahrajete si pouliční fotbal v různých koutech světa. Spolupracujte, dávejte góly a užijte si odlišný herní zážitek.

Ať už zvolíte jakýkoli režim, FIFA 23 na PS5 vám zaručí hodiny zábavy ve dvou. Díky intuitivnímu ovládání se do hry snadno dostanou i méně zkušení hráči. Připravte se na napínavé souboje, krásné góly a nezapomenutelné herní momenty s přáteli.

NBA 2K23

NBA 2K23 je pro fanoušky basketbalu a PS5 nutností. Díky vylepšené grafice a hratelnosti si užijete realistický basketbalový zážitek z pohodlí gauče. A co je nejlepší? Můžete hrát s kamarádem!

NBA 2K23 nabízí několik herních režimů pro dva hráče na PlayStation 5. Zadejte si rychlý zápas v režimu "Play Now" nebo se utkejte v epickém souboji v režimu "Blacktop". Chcete si vybudovat vlastní basketbalovou dynastii? V režimu "MyGM" můžete spravovat vlastní tým a soupeřit proti sobě.

Pro soutěživé duše je tu online režim, kde se můžete utkat s dalšími hráči z celého světa. Ať už jste zkušený veterán nebo nováček, NBA 2K23 nabízí zábavu pro každého. Tak neváhejte, pozvěte kamaráda a užijte si tu nejlepší basketbalovou akci na PS5!

Gran Turismo 7

Gran Turismo 7 je závodní hra, která posouvá hranice realismu a nabízí dechberoucí zážitek z jízdy. A co je nejlepší? Můžete si ji užít i ve dvou hráčích na jedné PlayStation 5! Zapomeňte na nudu, Gran Turismo 7 přináší vzrušení ze závodění přímo do vašeho obýváku.

Režim pro dva hráče na rozdělené obrazovce vám umožní poměřit síly s kamarádem přímo u vás doma. Vyberte si ze stovek detailně zpracovaných vozů a prožeňte se po ikonických závodních okruzích z celého světa. Ať už dáváte přednost rychlým sportovním vozům nebo klasickým bourákům, Gran Turismo 7 má co nabídnout každému.

Hra nabízí intuitivní ovládání, které si osvojí začátečníci i zkušení závodníci. Díky pokročilé fyzice a realistickému modelu poškození se budete cítit jako v kokpitu skutečného závodního vozu. A pokud toužíte po opravdové výzvě, vyzkoušejte si online multiplayer a utkejte se s nejlepšími jezdci z celého světa.

Gran Turismo 7 je zkrátka závodní hra, která by neměla chybět v žádné sbírce PS5 her pro dva hráče. Připravte se zažít adrenalin a napětí na maximum!

Wreckfest

Wreckfest je splněným snem každého, kdo někdy toužil po nekompromisní demoliční derby akci z pohodlí svého gauče. Tato hra, dostupná i na PlayStation 5, vás posadí za volant (nebo spíše do rozmláceného sedadla) nejrůznějších vozidel, od upravených bouráků po školní autobusy, a vrhne vás do víru destrukce na kolech. Ať už se chcete pustit do kariéry sólového destruktora, nebo si to rozdat s kamarádem na rozdělené obrazovce v režimu pro dva hráče, Wreckfest vám zaručeně dodá pořádnou dávku adrenalinu.

Hra se pyšní realistickým fyzikálním enginem, který dává každému nárazu, srážce a explozi neuvěřitelně uspokojující váhu. Cítíte každý promáčklý plech, slyšíte tříštící se sklo a sledujete, jak se vaše auto mění v hromadu šrotu. A co je nejlepší? Čím více škod způsobíte, tím lépe. Wreckfest vás neodměňuje za opatrnost, ale za agresivní jízdu a totální destrukci.

Pro fanoušky her pro dva hráče na PlayStation 5 je Wreckfest skvělou volbou. Můžete si to s kamarádem rozdat na gauči v režimu rozdělené obrazovky a zjistit, kdo z vás je větším mistrem demolice. Ať už se rozhodnete pro klasický závod, derby arénu, nebo některý z dalších bláznivých herních režimů, zábava a spousta smíchu jsou zaručeny.

Dirt 5

Dirt 5 je závodní hra, která si skvěle rozumí s PlayStationem 5 a nabízí parádní zábavu pro dva hráče. Ať už se chcete pustit do bláznivého off-roadového závodění s kamarádem na rozdělené obrazovce, nebo si to rozdat online proti celému světu, Dirt 5 má co nabídnout.

Hra na PlayStationu 5 běží v nádherném 4K rozlišení s plynulými 60 snímky za sekundu, což zaručuje dechberoucí vizuální zážitek. Díky haptické odezvě ovladače DualSense ucítíte každý hrbol, skok a náraz, jako byste seděli přímo v kokpitu závodního speciálu.

Režim pro dva hráče na rozdělené obrazovce je skvělou volbou pro lokální zápolení. Můžete si vybrat z pestré škály tratí a vozidel a užít si adrenalinovou jízdu bok po boku. Pro ty, kteří touží po větší výzvě, je tu online multiplayer, kde se můžete utkat s hráči z celého světa.

Dirt 5 je zkrátka skvělou volbou pro všechny fanoušky závodních her, kteří hledají zábavu pro dva hráče na PlayStationu 5.

Overcooked! All You Can Eat

Pro fanoušky kooperativních her je Overcooked! All You Can Eat jasná volba. Tahle bláznivá kuchařská hra pro dva hráče na PlayStation 5 vás pohltí od prvního nakrájeného rajčete. Obsahuje všechny díly Overcooked! a Overcooked! 2, plus hromadu nového obsahu. Čekají na vás nové levely, nové herní režimy a dokonce i nové postavy, se kterými můžete vařit.

Hra Overcooked! All You Can Eat je ideální pro páry nebo kamarády, kteří si chtějí užít trochu chaotické zábavy. Spolupráce je klíčová, abyste zvládli připravit všechna jídla včas a uspokojili hladové zákazníky. Jen pozor, ať se vám kuchyně nezmění v bitevní pole!

Hledáte-li hry pro dva na PS5, Overcooked! All You Can Eat by neměl chybět ve vaší sbírce. Je to zábavná, návyková a hlavně kooperativní hra, která prověří vaše kuchařské i komunikační dovednosti.

Moving Out

Stěhování do nového bytu s někým je samo o sobě zkouška ohněm, ale co teprve, když se k tomu přidá i boj o ovladač od PlayStationu 5? Naštěstí existuje spousta her pro dva hráče, které vám pomohou překonat i ty nejnáročnější chvíle. Ať už máte rádi kooperativní hry, kde táhnete za jeden provaz, nebo dáváte přednost soupeření a vzájemnému škádlení, PS5 nabízí širokou škálu možností.

Pro páry, které si chtějí otestovat svou schopnost spolupráce, je tu například "It Takes Two", okouzlující adventura plná kreativních hádanek a roztomilých postav. Pokud toužíte po adrenalinové akci, sáhněte po "Back 4 Blood", kooperativní střílečce z pohledu první osoby, kde budete čelit hordám nemrtvých. A pokud hledáte něco klidnějšího, ale neméně zábavného, vyzkoušejte "Overcooked! 2", kde se společně s partnerem proměníte v šéfkuchaře a budete se snažit zvládnout nápor hladových zákazníků.

Důležité je vybrat hru, která bude bavit oba. Projděte si recenze, podívejte se na gameplay videa a nebojte se experimentovat. Koneckonců, společně strávený čas u hry je cenný bez ohledu na to, jestli hrajete za tým, nebo proti sobě.

Cuphead

Cuphead, mistrovské dílo inspirované kreslenými filmy 30. let, si konečně našlo cestu i na PlayStation 5. Tato náročná, ale zároveň nesmírně zábavná hra nabízí možnost lokální kooperace pro dva hráče, což z ní dělá skvělou volbu pro herní seance s kamarádem. Vžijte se do rolí Cupheada a Mugmana, kteří se ocitnou v dluhu u ďábla a musí se probojovat skrze bizarní svět plný roztodivných bossů.

Hra Cuphead je proslulá svou vysokou obtížností, která prověří reflexy i zkušené hráče. Druhý hráč vám ale může výrazně usnadnit cestu za splacením dluhu. Zatímco jeden z vás odlákává pozornost nepřítele, druhý může v klidu zamířit a zasadit rozhodující úder. Spolupráce je v Cupheadu klíčová a společné vítězství nad obtížným bossem vám přinese nezapomenutelný pocit zadostiučinění.

Pokud tedy hledáte hru pro dva hráče na PlayStation 5, která prověří vaše herní schopnosti a zároveň vás pobaví svým unikátním vizuálním stylem, Cuphead je tou správnou volbou.

Mortal Kombat 11

Mortal Kombat 11 je brutální bojová hra, která je ideální pro dva hráče na PlayStationu 5. Díky bleskově rychlému SSD disku konzole PS5 si užijete zápasy bez zbytečného čekání na načítání. Hru si můžete zahrát ve 4K rozlišení s úžasnými detaily a plynulým frameratem.

Mortal Kombat 11 nabízí širokou škálu hratelných postav, z nichž každá má své vlastní unikátní bojové styly a brutální fatality. Vyberte si své oblíbence a pusťte se do epických soubojů s kamarádem na gauči.

Hra nabízí několik herních režimů pro dva hráče, včetně klasických soubojů jeden na jednoho, turnajů a kooperativního režimu. Prožijte napínavé souboje plné zvratů a adrenalinu. Mortal Kombat 11 je skvělou volbou pro všechny fanoušky bojových her a zábavy ve dvou na PlayStationu 5.

Tekken 7

Tekken 7 je nutností pro všechny fanoušky bojových her na PlayStation 5, kteří hledají skvělý zážitek z hraní ve dvou. Díky široké škále postav, z nichž každá má svůj vlastní jedinečný styl boje a komba, si tu každý najde to své. Ať už dáváte přednost rychlým úderům a kopům nebo raději taktizujete a sázíte na silné protiútoky, Tekken 7 vám to umožní.

Hra nabízí několik režimů pro dva hráče, ať už chcete soupeřit v klasickém versus režimu, nebo spojit síly v režimu kooperace proti počítačem ovládaným protivníkům. Turnajový režim vám pak umožní uspořádat si vlastní turnaj až pro 8 hráčů, ideální pro herní večer s přáteli.

Ovládání v Tekken 7 je intuitivní a responzivní, takže i nováčci v žánru bojových her se rychle dostanou do hry. Zkušení hráči pak ocení hloubku a komplexnost bojového systému, který nabízí nespočet kombinací a strategických možností.

Kromě lokálního multiplayeru nabízí Tekken 7 i online hraní, takže si můžete poměřit síly s hráči z celého světa. Ať už jste zkušený veterán nebo úplný nováček, Tekken 7 na PlayStation 5 vám zaručeně poskytne hodiny zábavy s přáteli i online soupeři.

Publikováno: 25. 06. 2024

Kategorie: hry

Autor: MarcelVrabec

Tagy: ps5 hry pro dva | hry pro dva hráče na playstation 5