Nejlepší mobilní hry roku 2022: Zahrajte si!

Nejlepší Hry Na Mobil 2022

Diablo Immortal: Temné fantasy v kapse

Diablo Immortal přináší temnou a strhující atmosféru světa Sanctuary do mobilních zařízení. Hráči si mohou vybrat z několika ikonických tříd, jako jsou Barbarian, Demon Hunter a Wizard, a vydat se na epickou výpravu plnou démonů, monster a lootu. Hra nabízí plynulý a akční bojový systém, který je optimalizovaný pro dotykové ovládání. Diablo Immortal je free-to-play titul s možností mikrotransakcí, které však nejsou nutné k užívání si hry.

Marvel Snap: Rychlé karetní souboje

Marvel Snap je digitální karetní hra, která vás vtáhne do rychlých a akčních soubojů s postavami z marvelovského univerza. Hráči sestavují balíčky s dvanácti kartami, z nichž každá reprezentuje jiného hrdinu či padoucha s unikátními schopnostmi. Cílem je získat kontrolu nad dvěma ze tří lokací na herním plánu, které se s každým kolem mění a přinášejí nečekané zvraty.

Hra je zdarma dostupná na mobilních zařízeních a počítačích, s možností nákupu kosmetických předmětů. Díky dynamické hratelnosti, poutavým vizuálním efektům a strategické hloubce si Marvel Snap získal oblibu mezi fanoušky karetních her i komiksů.

Tower of Fantasy: Anime RPG s otevřeným světem

Tower of Fantasy je free-to-play gacha RPG s anime grafikou a obrovským otevřeným světem. Hrajete za poutníka, který se probouzí v postapokalyptické budoucnosti na planetě Aida. Vaším úkolem je prozkoumávat svět, bojovat s nepřáteli, plnit úkoly a odhalit tajemství minulosti. Hra nabízí dynamický bojový systém s možností přepínání mezi zbraněmi a postavami. Můžete se těšit na kooperativní multiplayer, kde spojíte síly s přáteli a utkáte se s náročnými bossy. Tower of Fantasy je k dispozici na PC a mobilních zařízeních.

Apex Legends Mobile: Battle royale klasika

Apex Legends Mobile přináší adrenalinovou akci battle royale žánru na displeje mobilních telefonů. Hra, vyvinutá studiem Respawn Entertainment, nabízí dynamické souboje hrdinů s unikátními schopnostmi v propracovaném světě. Hráči se seskupují do tříčlenných squadů a bojují o přežití v uzavřené aréně. Hra se může pochlubit intuitivním ovládáním, působivou grafikou a spoustou obsahu, včetně herních módů, postav a kosmetických předmětů. Ať už jste veteráni Apex Legends, nebo nováčky v žánru battle royale, mobilní verze hry vám zaručeně poskytne hodiny napínavé zábavy.

Genshin Impact: Stále populární RPG dobrodružství

Genshin Impact si i po letech od vydání drží obrovskou popularitu. Hra od čínského studia miHoYo uchvátila miliony hráčů po celém světě svým rozlehlým otevřeným světem, akční hratelností a poutavým příběhem. Pravidelné aktualizace s novým obsahem, postavami a událostmi udržují hru svěží a hráče vracející se pro další. Ať už vás baví plnit úkoly, prozkoumávat rozmanité prostředí, nebo sbírat silné postavy, Genshin Impact nabízí něco pro každého. Hra je dostupná zdarma na platformách PC, PlayStation, iOS a Android.

Publikováno: 11. 06. 2024

Kategorie: hry

Autor: MarcelVrabec

Tagy: nejlepší hry na mobil 2022 | nejlepší mobilní hry roku 2022