Nejlepší hry na Nintendo Switch: Tahle pecka vám nesmí utéct!

Nejlepší Hry Na Nintendo Switch

Legend of Zelda: Breath of the Wild

Legend of Zelda: Breath of the Wild je bez debaty jednou z nejlepších her, které kdy na Nintendo Switch vyšly. Tato open-world adventura uchvátila miliony hráčů po celém světě a stala se okamžitou klasikou. Breath of the Wild přináší do série Zelda svěží vítr a posouvá hranice žánru.

Hra vás zavede do obrovského, nádherného a detailně propracovaného světa Hyrule, který můžete prozkoumávat zcela volně a vlastním tempem. Žádné otravné neviditelné zdi, žádné zbytečné tutoriály. Breath of the Wild vám dává naprostou svobodu a vybízí k experimentování a objevování.

Bojový systém je dynamický a zábavný, crafting a vaření dodávají hře hloubku a příběh, ačkoliv klasicky pohádkový, je poutavý a plný emocí. Breath of the Wild je zkrátka hra, která vás pohltí na desítky, ne-li stovky hodin.

Ať už jste zkušenými veterány série Zelda, nebo se do světa Hyrule teprve chystáte poprvé, Breath of the Wild je hra, kterou byste si rozhodně neměli nechat ujít. Patří bezpochyby mezi nejlepší hry na Nintendo Switch a je důkazem toho, že i po tolika letech má série Zelda stále co nabídnout.

Animal Crossing: New Horizons

Animal Crossing: New Horizons není jen hra, je to fenomén. Tato milá a relaxační simulační hra si získala srdce milionů hráčů po celém světě a stala se jednou z nejprodávanějších her na Nintendo Switch. V roli nového obyvatele opuštěného ostrova si budujete svůj vlastní ráj, pěstujete květiny, chytáte hmyz, lovíte ryby a spřátelíte se s roztomilými zvířecími sousedy.

Hra nabízí nekonečné možnosti přizpůsobení, od designu vašeho domova a oblečení až po terraformaci celého ostrova. Můžete si postavit útulný domeček na pláži, rozlehlou zahradu plnou exotických květin nebo rušné město plné obchodů a zábavy.

Kromě budování a zkrášlování ostrova nabízí Animal Crossing: New Horizons i spoustu aktivit, které vás zabaví na desítky hodin. Můžete navštěvovat ostrovy přátel, pořádat večírky, účastnit se sezónních akcí a sbírat vzácné předměty.

Hra se také může pochlubit okouzlujícím vizuálním stylem, chytlavou hudbou a relaxační hratelností, která vám pomůže uniknout od každodenního stresu. Ať už jste zkušený hráč, nebo nováček ve světě videoher, Animal Crossing: New Horizons si vás zaručeně získá.

Proč je Animal Crossing: New Horizons jednou z nejlepších her na Nintendo Switch?

Relaxační a pohlcující hratelnost: Hra nabízí odpočinkový zážitek, který vám umožní uniknout od reality a užít si poklidný život na tropickém ostrově.

Nekonečné možnosti přizpůsobení: Od vašeho domova a oblečení až po celý ostrov, Animal Crossing: New Horizons vám dává naprostou svobodu v tom, jak si vytvoříte svůj vlastní svět.

Roztomilí a zábavní sousedi: Zvířecí obyvatelé ostrova jsou plní osobnosti a humoru a jejich každodenní příběhy vás zaručeně pobaví.

Pravidelný nový obsah: Díky sezónním aktualizacím a událostem je v Animal Crossing: New Horizons vždy co dělat a objevovat.

Pokud hledáte zábavnou, relaxační a návykovou hru na Nintendo Switch, Animal Crossing: New Horizons je jasnou volbou.

Mario Kart 8 Deluxe

Mario Kart 8 Deluxe je bez debat jednou z nejlepších her na Nintendo Switch a právem se řadí mezi nejlepší hry pro Nintendo Switch vůbec. Jde o rozšířenou verzi původně vydané pro Wii U, která ale přidává tolik obsahu a vylepšení, že ji lze bez problému považovat za definitivní edici. Hra nabízí adrenalinové závody na tratích inspirovaných světem Super Maria, a to jak pro jednoho hráče, tak až pro 12 hráčů online.

Mezi největší lákadla patří široká škála hratelných postav, od Maria a Luigiho, přes Peach a Bowsera, až po roztomilé Yoshi a Toad. Každá postava má přitom své vlastní statistiky a ovladatelnost, takže si každý najde svého favorita. Stejně tak pestrá je i nabídka motokár, které si můžete upravovat a vylepšovat dle libosti.

Hra se pyšní nádhernou grafikou, chytlavou hudbou a intuitivním ovládáním, které z ní dělá ideální titul pro všechny věkové kategorie. Ať už jste zkušený veterán, nebo úplný nováček v žánru arkádových závodů, Mario Kart 8 Deluxe vás chytne a nepustí.

Super Mario Odyssey

Super Mario Odyssey je bez debat jednou z nejlepších her, co kdy na Nintendo Switch vyšla. Je to obrovské, barevné a neskutečně kreativní dobrodružství, které vás vtáhne do svého světa od první vteřiny. Ovládání Maria je intuitivní a zábavné, ať už skáčete po plošinkách, prozkoumáváte rozsáhlé lokace nebo se proháníte v podobě Bullet Billa.

Hlavní novinkou a zároveň tahákem hry je Cappy, Mariova čepice s duší, která mu umožňuje ovládat nepřátele i předměty. Díky tomu si užijete spoustu legrace a originálních herních mechanik. Chcete se proletět jako obří T-Rex? Žádný problém! Nebo se raději ponoříte do hlubin oceánu v těle ryby? I to Odyssey umožňuje.

Hra nabízí nespočet sběratelských předmětů, skrytých zákoutí a bonusových úrovní, takže se v ní zabavíte na desítky hodin. A i když ji dohrajete, nic vám nebrání se k ní vracet a objevovat nová tajemství. Super Mario Odyssey je zkrátka povinností pro každého majitele Switche a jasným důkazem, že Nintendo stále umí dělat hry, které vás chytí a nepustí.

Pokémon Legends: Arceus

Pokémon Legends: Arceus není jen další hrou Pokémon, je to svěží vítr, který série nutně potřebovala. Hra se odehrává v dávné minulosti regionu Sinnoh, známého tehdy jako Hisui, a přináší zcela nový pohled na svět Pokémonů. Zapomeňte na sbírání odznaků a výzvy v tělocvičnách, v Legends: Arceus je vaším úkolem prozkoumat divokou a neprozkoumanou krajinu a sestavit první Pokédex regionu.

Hra se pyšní akčním bojovým systémem v reálném čase, kde musíte být strategičtí a využívat prostředí ve svůj prospěch. Můžete se plížit za Pokémony v trávě, mířit Poké Bally s přesností a uhýbat útokům, abyste se stali mistrem Pokémonů. A co víc, grafika hry je dechberoucí a přivádí svět Pokémonů k životu jako nikdy předtím.

Pro fanoušky série je Pokémon Legends: Arceus povinností, ale i pro nováčky je to skvělá vstupní brána do světa Pokémonů. Díky svému inovativnímu pojetí, poutavé hratelnosti a nádhernému vizuálnímu zpracování si hra právem zaslouží místo mezi nejlepšími hrami na Nintendo Switch.

Metroid Dread

Metroid Dread je triumfálním návratem ságy Metroid ve 2D a zároveň jednou z nejlepších her na Nintendo Switch. Hra vás vtáhne do atmosféry zlověstné planety ZDR, kde se v roli Samus Aran musíte utkat s děsivými E.M.M.I. roboty a odhalit temná tajemství. Metroid Dread je perfektní kombinací akce, průzkumu a logických hádanek, která uspokojí jak dlouholeté fanoušky série, tak i nováčky.

Hra exceluje v napínavé akci a hratelnosti. Pohyb Samus je plynulý a responzivní, ať už se proháníte labyrintem chodeb, uhýbáte se nepřátelským projektilům nebo bojujete s bossy. Novinkou v sérii jsou E.M.M.I. roboti, neúnavní lovci, kteří vás donutí k naprosté obezřetnosti a strategickému myšlení. Jejich přítomnost dodává hře na intenzitě a nutí vás prozkoumávat každý kout mapy s maximální opatrností.

Průzkum je odměňován novými schopnostmi a vylepšeními, které vám otevírají cestu do dříve nepřístupných oblastí. Metroid Dread je mistrovským dílem v level designu, kde je každý kout promyšlený a propojený s ostatními částmi mapy. Hra vás neustále nutí přemýšlet, kam se vydat dál a jak využít nově nabyté schopnosti k překonání překážek. Atmosféra hry je hutná a zlověstná, podpořená skvělým soundtrackem a grafickým zpracováním, které naplno využívá potenciál konzole Nintendo Switch. Metroid Dread je bezpochyby jednou z nejlepších her pro Nintendo Switch a povinností pro všechny fanoušky akčních adventur.

Hades

Hades je akční roguelike hra, která si získala srdce kritiků i hráčů po celém světě a Nintendo Switch není výjimkou. V této hře se ujímáte role Zagreuse, syna samotného Háda, který se snaží uniknout z podsvětí. Během své cesty budete procházet náhodně generovanými lokacemi, bojovat s hordami nepřátel a sbírat mocné předměty a zbraně.

Co dělá Hades tak výjimečným, je kombinace svižného a uspokojivého bojového systému, poutavého příběhu a nádherné stylizované grafiky. Každý pokus o útěk je jedinečný a i když opakovaně umíráte, vždy se máte co nového naučit a vyzkoušet. Hra nabízí širokou škálu zbraní, od mečů a luků po kopí a štíty, a každá z nich má své vlastní unikátní vlastnosti a komba.

Během svého putování potkáte také celou řadu bohů a dalších mytologických postav, kteří vám budou pomáhat s vašimi úkoly. Hades je hra, která vás chytne a nepustí, dokud neuvidíte vše, co nabízí. A i poté se budete chtít vracet pro další a další pokusy o útěk z podsvětí. Pokud hledáte akční hru s poutavým příběhem a návykovou hratelností, Hades je pro vás jasnou volbou.

Stardew Valley

Stardew Valley si právem vydobyla své místo mezi nejlepšími hrami pro Nintendo Switch a není se čemu divit. Tato roztomilá a návyková farmářská RPG hra nabízí stovky hodin relaxační zábavy. Vžijte se do role unaveného kancelářského pracovníka, který se rozhodne začít nový život na dědečkově staré farmě ve Pěstujte plodiny, starejte se o zvířata, spřátelte se s obyvateli městečka Pelican Town a budujte si svůj vysněný život na venkově.

Hra nabízí širokou škálu aktivit, od rybaření a vaření až po prozkoumávání tajemných jeskyní a boj s příšerami. Můžete se soustředit na optimalizaci zisku z farmy, stát se mistrem rybářem nebo se vrhnout do romantických vztahů s obyvateli městečka. Stardew Valley je skvělou volbou pro všechny, kteří hledají odpočinkovou a zároveň chytlavou hru s roztomilou grafikou a spoustou obsahu. Díky možnosti hraní na cestách se Nintendo Switch stává ideální platformou pro užívání si poklidné atmosféry

Publikováno: 18. 06. 2024

Kategorie: hry

Autor: MarcelVrabec

Tagy: nejlepší hry na nintendo switch | nejlepší hry pro nintendo switch