Kolik stojí Marka Ztracený Eden?

Marek Ztracený Eden Cena

Nová deska: Eden

Marek Ztracený si za své album Eden vysloužil Zlatou desku ještě před jeho oficiálním vydáním. Cena alba Eden od Marka Ztraceného se liší dle prodejců a pohybuje se okolo 400 Kč. Fanoušci si tak mohli užít písně z nového alba ještě předtím, než se objevilo na pultech obchodů. Mezi nejúspěšnější singly z alba Eden patří "Moje milá", "Na první dotek" a "Tak se nezlob". Ztracený na albu spolupracoval s producentem Daliborem Cidlinským Jr., se kterým si skvěle rozumí i po lidské stránce. Album Eden je plné chytlavých melodií, emotivních textů a skvělého hudebního provedení. Ztracený se na něm opět otevírá svým fanouškům a nechává nahlédnout do svého nitra.

Ztracený překvapuje

Marek Ztracený opět dokazuje, proč je jedním z nejúspěšnějších českých zpěváků současnosti. Jeho nejnovější album "Eden" láme rekordy v prodejnosti a fanoušci se nemohou nabažit jeho chytlavých melodií a emotivních textů. Cena alba Eden od Marka Ztraceného se liší v závislosti na prodejci a formátu, ale obecně se pohybuje v příznivé cenové relaci, která je dostupná širokému publiku.

Ztracený si pro své fanoušky připravil hned několik variant alba, včetně deluxe edice s bonusovými skladbami a DVD ze zákulisí natáčení. Pro fanoušky, kteří preferují digitální hudbu, je album k dispozici na všech hlavních streamovacích platformách.

Úspěch alba Eden jen potvrzuje, že Marek Ztracený má v české hudební scéně své pevné místo a jeho popularita stále roste.

Experimenty a návraty

Marek Ztracený se po dlouhé odmlce vrací na scénu s novým albem "Eden". Fanoušci s napětím očekávali, jakou cestou se hudebně vydá a zda se cena alba promítne do jeho kvality. Ztracený je známý svou experimentální povahou a nebojí se překračovat hranice žánrů. Na albu "Eden" se prolíná pop s prvky elektroniky a folku, což mu dodává svěží a moderní zvuk. Cena alba se pohybuje v běžných relacích a fanoušci se shodují, že za tuto cenu dostávají kvalitní a hudebně pestrou desku. Ztracený se na albu nebojí experimentovat s vokály a aranžemi, ale zároveň si zachovává svůj osobitý styl, který ho proslavil. "Eden" je tak návratem ve velkém stylu a důkazem, že Marek Ztracený je stále jedním z nejtalentovanějších českých hudebníků.

Cena alba: Dostupnost

Marek Ztracený si za své album Eden vysloužil Zlatou i Platinovou desku, což svědčí o jeho obrovské popularitě. Fanoušci si ho oblíbili nejen pro chytlavé melodie, ale i pro dostupnost, kterou si Marek drží. Cena alba Eden od Marka Ztraceného se pohybuje v příjemných relacích, a to jak v případě fyzických nosičů, tak i u digitálních verzí. CD s albem seženete v běžných obchodech s hudbou i v online prodejnách za cenu okolo 300 Kč. Pokud preferujete vinylovou verzi, počítejte s cenou kolem 700 Kč. Pro fanoušky, kteří dávají přednost digitální hudbě, je album Eden dostupné na streamovacích platformách jako Spotify, Apple Music nebo Deezer, a to za standardní měsíční poplatek. Marek Ztracený si je vědom, že pro mnoho lidí je cena důležitým faktorem při rozhodování o koupi alba, a proto se snaží, aby jeho hudba byla dostupná co nejširšímu publiku.

marek ztracený eden cena

Standardní vs. Deluxe edice

Marek Ztracený si pro své fanoušky připravil hned dvě verze svého nového alba "Eden" – standardní a deluxe edici. Standardní edice alba "Eden" nabízí základní dávku Markovy hudby za příznivou cenu. Fanoušci v ní najdou všechny nové hity, které Marek nahrál. Cena alba se liší v závislosti na prodejci a formátu (CD nebo vinyl). Deluxe edice je určena pro opravdové sběratele a nadšence. Obsahuje kromě alba "Eden" i další bonusový materiál, jako jsou například dosud nevydané písně, instrumentální verze skladeb, fotografie z natáčení nebo DVD se záznamem koncertu. Cena deluxe edice je pochopitelně vyšší než u standardní verze, odráží však exkluzivitu a bohatost obsahu. Ať už se rozhodnete pro standardní nebo deluxe edici, album "Eden" od Marka Ztraceného vám zaručeně zpříjemní nejednu chvíli.

Obchod Cena
Alza.cz 299 Kč

Bonusy pro fanoušky

Marek Ztracený, miláček českých fanoušků, si pro své věrné posluchače připravil k albu Eden hned několik bonusů. Speciální edice alba, která je k dostání za zvýhodněnou cenu, obsahuje kromě standardních skladeb i několik dosud nevydaných písní. Fanoušci se tak mohou těšit na exkluzivní materiál, který jinde nenajdou. Navíc, prvních 1000 kusů alba Eden je podepsáno samotným Markem.

Pro ty, kteří si předobjednali album online, byl připraven speciální dárek v podobě digitálního booklet s fotografiemi z natáčení a texty všech písní. Marek Ztracený si je vědom síly svých fanoušků a snaží se jim za jejich přízeň odvděčit. Ať už se jedná o podepsané album, exkluzivní skladby nebo digitální obsah, jedno je jisté: fanoušci Marka Ztraceného si přijdou na své.

Srovnání s konkurencí

Marek Ztracený si za své album Eden nechá zaplatit. Cena alba je v porovnání s jinými interprety na českém trhu o něco vyšší. Například alba kapel jako Kryštof, Chinaski nebo Mirai se pohybují v cenové relaci 300-400 Kč. Fanoušci si ale zřejmě cenu rádi připlatí. Ztracený je známý svými propracovanými koncerty a vizuální stránkou své tvorby, což se odráží i na nákladech na produkci alba. Navíc Eden obsahuje několik hitů, které okupovaly přední příčky hitparád, což fanoušky motivuje k nákupu fyzického nosiče. Zda je cena alba opodstatněná, ukáže až čas a prodeje.

marek ztracený eden cena

Eden: Dobrý kauf?

Marek Ztracený je zpátky s novým albem Eden a fanoušci se ptají: "Stojí to za to?". Cena alba se liší podle prodejce a formátu. Fyzické kopie se pohybují kolem 400 Kč, digitální verze vyjde levněji. Ale je Eden dobrou investicí i pro nenáročné posluchače?

Ztracený je známý chytlavými melodiemi a srdceryvnými texty a Eden nezklame. Album nabízí mix skladeb, od tanečních hitů po pomalé balady. Texty se dotýkají témat lásky, ztráty a naděje, se kterými se snadno ztotožní široké publikum. Produkce je špičková, jak se od Ztraceného očekává.

Pro fanoušky je Eden jasnou volbou. Nabízí vše, co od Ztraceného milují, a ještě více. Pro ty, kteří se s jeho tvorbou teprve seznamují, je Eden skvělým úvodem do jeho tvorby. Cena alba je v souladu s ostatními hudebními tituly na trhu. Zda je Eden "dobrý kauf", záleží na individuálních preferencích. Pokud ale hledáte kvalitní českou pop music, Eden by vás neměl zklamat.

Publikováno: 03. 07. 2024

Kategorie: hudba

Autor: MarcelVrabec

Tagy: marek ztracený eden cena | cena alba eden od marka ztraceného