Internetové televize jsou jistě hudbou budoucnosti

Spousta lidí v dnešní době sleduje filmy a seriály prostřednictvím pozemního vysílání. Výjimkou není ani kabelová televize nebo satelitní vysílání. Do popředí zájmu mnohých milovníků filmografie se však stále více dostávají internetové televize. Samotný název prozrazuje mnohé. Televizní nabídka funguje skrze internet.

  • Časté označení on-line televize.
  • Mnohdy se používá výraz webová televize.
  • Obvykle jde o placenou službu.

Co nabízí internetové televize?

Internetové televize rozhodně nezaostávají za těmi běžnými, respektive za podzemním vysíláním, ba naopak. Nabízí toho ještě mnohem více. Setkat se můžete se speciálním a prémiovým obsahem. Důležitá je zmínka o jedné věci. Pod pojmem internetové televize si můžete představit bohatou filmovou databázi, ale i standardní televizní nabídku prezentovanou skrze speciální aplikaci. Obojí je správně definováno.

Získejte více informací o on-line televizích

Pojďme se internetovým televizím věnovat více, ať si uděláte reálnou představu nejenom o tom, co tato služba nabízí, ale také o tom, jestli ji nechcete využívat. Všechny důležité věci můžete nalézt prostřednictvím níže uvedených otázek a odpovědí.

Jaké zahraniční společnosti poskytují takové služby?

Pokud jde o definici pestré filmové nabídky, pak je třeba rozhodně zmínit Netflix, Amazon Prime, HBO Go, YouTube a mnohé další.

Jaké internetové televize fungují v České republice?

Na tuzemském trhu je nejznámější Mall.TV, Stream neboli Seznam Televize a DVTV. Je však nepochybné, že podobné televize s různým zaměřením budou jen přibývat.

Kdo poskytuje klasickou internetovou TV?

Pokud bychom vzali v potaz internetovou televize s běžnou programovou nabídkou, je v Česku jistě také z čeho vybírat. Typickým příkladem jsou Sledování TV, O2TV, Digi2Go, Lepší.TV, Zapni TV, Kuki a jiné.

Co lze získat v rámci internetové TV?

Dostupné jsou různé programové balíčky, které čítají desítky televizních kanálů, včetně těch placených. Velká spousta z nich je v HD kvalitě.

Jaké přidružené funkce se pojí k této službě?

Je to například zpětné zhlédnutí, nahrávání, videotéka, pauza a podobně.