Emma Myers: Filmy a seriály, které musíte vidět!

Emma Myers Filmy A Pořady

Průlomová role v Wednesday

Ztvárnění Wednesday Addamsové v seriálu Wednesday od Netflixu katapultovalo Jennu Ortegu do hvězdných výšin. Její temně komický a zároveň strhující výkon si získal srdce diváků po celém světě a zajistil seriálu rekordní sledovanost. Ortega mistrně vystihla Wednesdayinu chladnou a sarkastickou povahu a dodala jí zároveň lidskost a zranitelnost. Její výkon byl oceněn jak fanoušky, tak kritiky a vynesl jí nominaci na Zlatý glóbus.

Nadcházející projekty Emmy Myers

Emma Myers si po úspěchu seriálu Wednesday získala srdce diváků po celém světě. Fanoušci se tak právem ptají, co chystá talentovaná herečka dál. V současné době nejsou oficiálně oznámeny žádné nové projekty s Emmou Myers. Herečka se nicméně v rozhovorech zmínila, že by se ráda v budoucnu věnovala různorodým rolím, které by pro ni představovaly hereckou výzvu.

Zajímavosti ze života herečky

Kromě herectví se věnuje také charitativní činnosti a je patronkou několika neziskových organizací. Její vášní je fotografování a cestování. Má slabost pro italskou kuchyni a ráda tráví čas se svými blízkými. Její oblíbenou knihou je „Malý princ“ od Antoina de Saint-Exupéryho. Její životní motto zní: „Žij každý den, jako by byl tvůj poslední.“

Nejoblíbenější filmy a seriály

Češi milují filmy a seriály a žebříčky popularity se neustále mění. Mezi stálice patří klasiky jako Pelíšky, Kolja nebo Vesničko má středisková. Tyto filmy oslovují diváky napříč generacemi humorem, emocemi a silnými příběhy. V posledních letech se na špici drží také komedie Ženy v běhu a romantická pohádka Princezna zakletá v čase. Ze seriálové tvorby si oblibu drží kriminálky jako Případy 1. oddělení a Polda, ale také komediální seriál Most!. Diváci oceňují napětí, humor a kvalitní herecké výkony.

Spolupráce s hereckými kolegy

Vždycky jsem si vážil možnosti učit se od talentovaných lidí a sdílet s nimi nápady. Na place se snažím vytvořit přátelskou a uvolněnou atmosféru, kde se nikdo nebojí experimentovat a improvizovat. Věřím, že vzájemný respekt a důvěra jsou klíčové pro dosažení co nejlepšího výsledku. Každý herec přináší do role něco jedinečného a já se snažím z jejich talentu vytěžit maximum. Práce s kolegy je pro mě vždy obohacující zkušeností a jsem vděčný za každou příležitost učit se od těch nejlepších.

Budoucnost talentované herečky

Svou budoucnost si talentovaná herečka představuje na divadelních prknech i před kamerou. Momentálně se soustředí na dokončení studií na pražské DAMU, kde sbírá cenné zkušenosti od předních českých pedagogů. Po absolutoriu by se ráda stala součástí některého z renomovaných divadelních souborů a zároveň se chce ucházet o filmové a televizní role. Herečka si je vědoma náročnosti své profese, ale její nadšení a pracovitost jí dávají velkou šanci na úspěch. Věří, že se jí podaří zaujmout diváky i kritiky a vybudovat si pevnou pozici v českém uměleckém prostředí.

Publikováno: 17. 06. 2024

Kategorie: filmy a seriály

Autor: MarcelVrabec

Tagy: emma myers filmy a pořady | filmy a pořady s emmou myers