Chinaski s novým albem Láska a data: Plný emocí a tanečních rytmů!

Chinaski Láska A Data

Nová deska Chinaski

Po šesti letech se kapela Chinaski vrací s novým studiovým albem. Deska s názvem bude obsahovat skladeb a slibuje návrat ke kořenům kapely. Fanoušci se můžou těšit na energické rockové pecky i na lyrické balady, které Chinaski proslavily. Album vznikalo ve studiu a na jeho vzniku se podíleli renomovaní hudebníci. Kapela chystá k novému albu i turné, které odstartuje na podzim. Vstupenky budou v prodeji od začátku příštího měsíce.

Téma: láska v digitální době

Láska v digitálním věku nabývá nových podob. Seznamovací aplikace a sociální sítě hrají čím dál větší roli v tom, jak se lidé potkávají a navazují vztahy. Virtuální realita a online hry zase nabízejí nové možnosti pro sdílení zážitků a budování intimity. Zatímco dříve se partneři hledali především v okruhu přátel a známých, dnes se geografické bariéry stírají a seznámit se můžeme s lidmi z celého světa. Digitální technologie nám dávají možnost poznat někoho do hloubky ještě před prvním rande, ale zároveň přinášejí i nové výzvy. Jak v záplavě online profilů poznat tu pravou lásku? A jak si udržet zdravý vztah v době, kdy jsme neustále online?

Zvuk alba: moderní a chytlavý

Album se zvukově pohybuje na pomezí popu, elektroniky a jemných kytarových riffů. Zvuk je moderní, čistý a vybroušený do posledního detailu, ale zároveň si zachovává určitou syrovost a energii, která zaručeně chytne za uši. Zpěv je perfektně sladěný s hudbou a vytváří tak kompaktní celek, který si budete chtít pouštět pořád dokola.

Úspěšné singly

Mezi nejúspěšnější singly kapely/zpěváka/zpěvačky (vyberte si jednu možnost) patří například „Název písně“ z roku „Rok vydání“, který se umístil na „Pořadí v hitparádě“ příčce hitparády „Název hitparády“. Píseň „Název písně“ z alba „Název alba“ se stala velmi populární a dodnes patří mezi fanoušky k nejoblíbenějším. Dalším úspěšným singlem je „Název písně“ z roku „Rok vydání“, který se udržel v hitparádě „Název hitparády“ celých „Počet“ týdnů.

Turné k albu

Po vydání alba se kapela vydala na rozsáhlé turné, aby podpořila jeho prodej a potkala se s fanoušky. Turné zahrnovalo desítky koncertů napříč celou Českou republikou i Slovenskem. Fanoušci se mohli těšit na energická vystoupení plná skladeb z nového alba i starších hitů. Kapela si pro své fanoušky připravila i speciální překvapení v podobě hostujících umělců a propracované pódiové show. Turné se setkalo s velkým ohlasem a koncerty byly beznadějně vyprodané.

Publikováno: 10. 06. 2024

Kategorie: hudba

Autor: MarcelVrabec

Tagy: chinaski láska a data | album skupiny chinaski