Answer

Voyo Nejlepší Filmy

Nejlepší komedie na Voyo

Na Voyo najdete spoustu komedií, až oči přecházejí. Pokud ale nemáte čas na procházení, tady je tip na pár ověřených kousků. Milovníci českých filmů by neměli minout klasiku "Vesničko má středisková" s nezapomenutelným otcem Škopkovou a jeho hláškami. Chcete se pobavit nad něčím novějším? Zkuste "Ženy v běhu", komedii o běhání a životních výzvách. A pokud máte chuť na pořádnou dávku britského humoru, "Deník Bridget Jonesové" vás zaručeně dostane.

Nejlepší dramata na Voyo

Platforma Voyo nabízí pestrou škálu dramatických seriálů, které vás chytí a nepustí. Mezi divácky nejoblíbenější patří napínavý thriller „Případ Roubal“, který sleduje vyšetřování záhadné vraždy. Strhující výkony herců a nepředvídatelný děj zaručují skvělou zábavu. Pro fanoušky historických dramat je tu pak seriál „Marie Terezie“, monumentální dílo zachycující život a vládu této významné panovnice. Pokud dáváte přednost spíše komornějším dramatům, nenechte si ujít „Osudové lásky“, seriál o vztazích, zradách a tajemstvích. Voyo zkrátka nabízí dramata pro každého.

Nejlepší thrillery na Voyo

Platforma Voyo nabízí slušnou nálož napínavých thrillerů, které vás přikují k obrazovkám. Mezi favority diváků patří napínavá minisérie "Případ Roubal", která vychází ze skutečných událostí a řeší záhadnou vraždu mladého studenta. Pro fanoušky severské krimi je tu pak série "Místo činu", která vás zavede do pochmurné atmosféry Švédska. Voyo ale nabízí i thrillery s nádechem tajemna, jako je "Zlatá labuť", která se odehrává v luxusním prostředí první republiky. A pokud máte rádi napětí s příchutí exotiky, nenechte si ujít španělský seriál "Papírový dům".

Nejlepší dokumenty na Voyo

Platforma Voyo nabízí pestrou škálu dokumentárních filmů pro všechny fanoušky reality. Ať už vás zajímají skutečné zločiny, historická dramata nebo fascinující příběhy ze světa zvířat, Voyo má pro vás něco. Mezi nejoblíbenější dokumenty patří série "Záhady Toma Wizarda", která vás zavede do světa nevysvětlitelných jevů, a "Císařovna Sisi", odhalující tajemství života slavné panovnice. Milovníci přírody ocení dokument "Planeta Česko", který představuje krásu a rozmanitost české fauny a flóry. Voyo pravidelně přidává nové dokumenty, takže si na své si přijdou i ti nejnáročnější diváci.

Nejlepší filmy pro celou rodinu na Voyo

Na Voyo najdete spoustu filmů, které si užije celá rodina. Mezi animované klasiky patří oblíbené pohádky jako Shrek, Madagaskar nebo Jak vycvičit draka. Pro milovníky dobrodružství je tu Jumanji s Rockem nebo série Piráti z Karibiku. Pokud máte raději fantasy, sáhněte po filmech o Harry Potterovi. A pro ty nejmenší diváky je tu Křemílek a Vochomůrka nebo Krteček. Vyberte si film podle vaší chuti a užijte si příjemný večer s rodinou.

Nejnovější přírůstky na Voyo

Na Voyo si diváci užijí novou dávku zábavy s filmy a seriály, které obohatily jeho knihovnu. Fanoušci napětí se můžou těšit na strhující thriller "Tiché oběti", zatímco milovníci romantiky si přijdou na své s filmem "Láska na první pohled". Pro ty, kteří dávají přednost seriálové tvorbě, je tu novinka "Tajemství staré vily", která slibuje napínavý příběh plný záhad. Voyo nezapomíná ani na dokumentární tvorbu a nabízí fascinující dokument "Příběhy z divočiny", který diváky zavede do nejodlehlejších koutů světa. Ať už hledáte jakoukoli formu zábavy, Voyo má pro vás v nabídce vždy něco nového a poutavého.

Nejlepší české filmy na Voyo

Na Voyo najdete slušnou nálož českých filmů napříč žánry. Z komedií stojí za zkouknutí nestárnoucí klasiky jako S tebou mě baví svět, Marečku, podejte mi pero!, nebo třeba trilogie Slunce, seno… Z novějších kousků doporučujeme komedii Vlastníci, která s humorem glosuje absurditu života v Česku. Fanoušci dramat ocení silný snímek Šarlatán s Ivanem Trojanem v hlavní roli. Pro milovníky napětí Voyo nabízí třeba krimi thriller Pouta, nebo historické drama Masaryk. Ať už máte náladu na jakýkoli žánr, na Voyo si určitě vyberete.

Publikováno: 07. 06. 2024

Kategorie: filmy a seriály

Autor: MarcelVrabec

Tagy: voyo nejlepší filmy | nejlepší filmy dostupné na voyo